Kaugõppe kursus 10. – 18. märts

Väikelaevajuhi koolituse teoorialoengud peame veebis, kasutades Zoom-keskkonda ja koolis õppeklassis kohtume vaid praktilise navigatsiooni õppimiseks – teeme kaarditööd merekaartidel ning lõpuks sooritame riikliku lõpueksami Transpordiameti inspektori juhitud komisjoni ees. Veebiõppega ühinemiseks on õpilasel vaja internetiühendusega arvutit või nutiseadet.

Loenguid saab vaadata õppekeskkonnas ka salvestusena, kui peaks olema vajadus iseseisvalt materjali korrata ning iseseisvaks harjutamiseks on loodud mugav testikeskkond.

 

Tunniplaan on järgmine:

10. märts 15:00 – 21:00 veebiloeng

11. märts 08:00 – 18:00 veebiloeng

12. märts 08:00 – 16:00 veebiloeng

15. märts 18:00 – 21:00 veebiloeng

18. märts 09:00 – 16:00 praktiline navigatsioon-kaarditöö ja riiklik lõpueksam

Kursuse juurde kuuluvad praktilised sõidud teeme peale jää minekut Pirita sadama akvatooriumil ning reidil ja nii mootorpaadiga kui ka purjekaga (aprilli lõpp/mai algus – aega kulub selleks üks pikk päev).
Samas õpime selgeks ka meremehele vajalikud sõlmed. Alles peale merepraktika sooritamist saab kursus lõpetatud.

Pakett “väikelaevajuhi koolitus” – hind 450.- €

Pakett “väikelaevajuht + raadiosideoperaator” – hind 500.- €

Väikelaevajuhi kursuse käigus on soovijatel võimalus läbida ka raadiosideoperaatori koolitus ja omandada SRC tunnistus. Kuna enamuse asjasse puutuvat õppematerjali käime läbi juba eelnevates loengutes, siis raadiotunnistuse taotlejatele on 12. märts lihtsalt natuke pikem päev.

Meie kontakt-õppe asukohta vaata siit.  Parkida saab kooli territooriumil ja täitsa tasuta.