Kaugõppe kursus 21. – 29. jaanuar

Väikelaevajuhi koolituse teoorialoengud peame veebis, kasutades Zoom-keskkonda ja koolis õppeklassis kohtume vaid praktilise navigatsiooni õppimiseks – teeme kaarditööd merekaartidel ning lõpuks sooritame riikliku lõpueksami Transpordiameti inspektori juhitud komisjoni ees. Veebiõppega ühinemiseks on õpilasel vaja internetiühendusega arvutit või nutiseadet.

Peale teoorialoenguid ja praktilise navigatsiooni õppimist veedame ühe päeva koos merepraktikat tehes. Praktikale stardime Pirita TOP sadamast.

Tunniplaan on järgmine:

21. jaanuar 15:00 – 21:00 veebiloeng

22. jaanuar 09:00 – 18:00 veebiloeng

23. jaanuar 09:00 – 18:00 veebiloeng

26. jaanuar 18:00 – 21:00 veebiloeng

29. jaanuar 09:00 – 18:00 praktiline navigatsioon-kaarditöö ja riiklik lõpueksam

Kursuse juurde kuuluvad praktilised sõidud teeme peale jää minekut Pirita sadama akvatooriumil ning reidil ja nii mootorpaadiga kui ka purjekaga (aprilli lõpp/mai algus).
Samas õpime selgeks ka meremehele vajalikud sõlmed. Sõltuvalt ilmast toimub praktika aprilli lõpus või mai alguses. Alles peale merepraktika sooritamist saab kursus lõpetatud.

Pakett “väikelaevajuhi koolitus” – hind 450.- €

Pakett “väikelaevajuht + raadiosideoperaator” – hind 500.- €

Väikelaevajuhi kursuse käigus on soovijatel võimalus läbida ka raadiosideoperaatori koolitus ja omandada SRC tunnistus. Kuna enamuse asjasse puutuvat õppematerjali käime läbi juba eelnevates loengutes, siis raadiotunnistuse taotlejatele on 30. jaanuar lihtsalt pikem päev.

Meie kontakt-õppe asukohta vaata siit.  Parkida saab kooli territooriumil ja täitsa tasuta.