Õpilased arvavad meist

  Allan Pilter
  Allan Pilter
  2024-02-15
  Erki muhedad loengud meeldejäävate ja humoorikate näidetega maalt ja merelt + mugav ja toimiv e-koolituskeskond kõige vajaminevaga + sujuv kommunikatsioon = väga hästi kokku pandud koolituse formaat, mida julgen kindla peale soovitada kõikidele sõpradele/ tuttavatele. Tänud ägeda kogemuse eest!
  Mamba
  Mamba
  2023-11-07
  Ääretult põnev ja sütitav koolitus. Koolitajad on väga väga sõbralikud ja meeletult suurte kogemustega merenduse vallas. Ainult kõige paremad sõnad nii koolituse kui ka instruktorite kohta
  Uno Saariste
  Uno Saariste
  2023-11-06
  Äärmiselt professionaalne ning sõbralik seltskond. Õpikeskkond, kus teadmisi ja praktilisi kogemusi jagavad tõelised profid ning õppimine on nauding, mitte tuim tuupimine ja faktiteadmiste mällu salvestamine. Teemasse sukeldujale esmapilgul keerulisena tunduvad asjad tehakse lihtsaks ja arusaadavaks visualiseerimise ning elust endast toodud näidete abil. Ei ole olemas raskeid aineid ning distsipliine, kui on head ja tasemel õpetajad. Suured tänud ja jätkake samas vaimus.
  Taimar Kool
  Taimar Kool
  2023-11-06
  Suured tänud minu poolt. Oli kiire ja efektiivne koolitus. Soovitan kõigile
  Raina Jüris
  Raina Jüris
  2023-09-27
  Intensiivne ja asjalik - kursust viivad läbi oma ala spetsialistid, kogenud meremehed!
  Hindrek Vain
  Hindrek Vain
  2023-09-27
  Kõik korraldatud sujuvalt. Teoreetilised teadmised väga loogiliste näidetega illustreeritud. Esitatud küsimused saavad kõik vastatud kuna kursuse eestvedajatel on väga pikk praktiline kogemus. Kindlasti soovitan.
  Alar Piip
  Alar Piip
  2023-09-26
  Väga meeldiv ja sõbralik seltskond . Zoomis väga hea seletus ja näited millega meeldejäämiseks midagi seostada . Minu poolt max punktid ! Pole ühtegi asja mis poleks meeldinud !
  Kõik arvustused Kõik arvustused