Mereside

Esimesena Eestis pakume just väikelaevnikule mõeldud raadiokoolitust.

Korralikku väljaõpet pakuvad asjatundjad, kes igapäevaselt meresidega eetris tööd teevad.

SRC –  Short Range Certificate ehk väikelaeva raadiosideoperaatori kursus kestab 8 akadeemilist tundi.

Jõuame rääkida seadusandlusest, rahvusvahelistest normidest ja ka praktilisest raadiojaamade kasutamisest ning registreerimisest. Seejärel õpime praktiliste näidete varal eetris kõnelemist ning tutvume simulaatoril raadiojaama kasutamisega. Kursuse lõpetamiseks näitab õpilane teadete edastamise oskust ning peab positiivselt sooritama 10 küsimusega testi, misjärel Transpordiamet väljastab õpilasele SRC tunnistuse.  Ilma antud tunnistuseta võib raadiot kasutada vaid hädaolukorras, muu igapäevane raadioside ilma loata on keelatud.

Kursuse hinnaks on 125.- eurot, mille eest saabki juba load kätte (paberimajanduse ning riigilõivud ajame meie korda).

Leia endale sobiv AEG alumisest lahtrist.

Õpilased arvavad meist

Allan Pilter
Allan Pilter
2024-02-15
Erki muhedad loengud meeldejäävate ja humoorikate näidetega maalt ja merelt + mugav ja toimiv e-koolituskeskond kõige vajaminevaga + sujuv kommunikatsioon = väga hästi kokku pandud koolituse formaat, mida julgen kindla peale soovitada kõikidele sõpradele/ tuttavatele. Tänud ägeda kogemuse eest!
Mamba
Mamba
2023-11-07
Ääretult põnev ja sütitav koolitus. Koolitajad on väga väga sõbralikud ja meeletult suurte kogemustega merenduse vallas. Ainult kõige paremad sõnad nii koolituse kui ka instruktorite kohta
Uno Saariste
Uno Saariste
2023-11-06
Äärmiselt professionaalne ning sõbralik seltskond. Õpikeskkond, kus teadmisi ja praktilisi kogemusi jagavad tõelised profid ning õppimine on nauding, mitte tuim tuupimine ja faktiteadmiste mällu salvestamine. Teemasse sukeldujale esmapilgul keerulisena tunduvad asjad tehakse lihtsaks ja arusaadavaks visualiseerimise ning elust endast toodud näidete abil. Ei ole olemas raskeid aineid ning distsipliine, kui on head ja tasemel õpetajad. Suured tänud ja jätkake samas vaimus.
Taimar Kool
Taimar Kool
2023-11-06
Suured tänud minu poolt. Oli kiire ja efektiivne koolitus. Soovitan kõigile
Raina Jüris
Raina Jüris
2023-09-27
Intensiivne ja asjalik - kursust viivad läbi oma ala spetsialistid, kogenud meremehed!
Hindrek Vain
Hindrek Vain
2023-09-27
Kõik korraldatud sujuvalt. Teoreetilised teadmised väga loogiliste näidetega illustreeritud. Esitatud küsimused saavad kõik vastatud kuna kursuse eestvedajatel on väga pikk praktiline kogemus. Kindlasti soovitan.
Alar Piip
Alar Piip
2023-09-26
Väga meeldiv ja sõbralik seltskond . Zoomis väga hea seletus ja näited millega meeldejäämiseks midagi seostada . Minu poolt max punktid ! Pole ühtegi asja mis poleks meeldinud !
Kõik arvustused Kõik arvustused