Tiimi liikmed

OlevOlev Tõnismaa    

3000-se ja suurema kogumahutavusega laeva kapten

Peale maadeavastamise paljudel erinevatel laevadel (kuivlasti – , konteiner-, Ro-Ro ehk veerekauba-  ja reisilaevad) otsustas kodumaal oma kogemusi ära kasutada ning töötab juba 10 aastat vanem-merelootsina Tallinna ja Muuga sadamates, jagab oma teadmisi laevaehitusest ning manööverdamisest ka Mereakadeemias. Lisaks jõuab ta veel Veeteede ametis töötades laevaliiklusel silma peal hoida. Kokkuvõttes on diagnoosiks “ravimatu meremees”.

Jaak

 

Jaak Tulk   

3000-se ja suurema kogumahutavusega laeva kapten

Aastakümneid kaptenina töötanud, millest pool aega möödus kaugetel meredel ja ookeanidel seilates, pool aga Läänemerel, Eesti merepiiri valvates ning merehätta sattunuid otsides ja päästes. Nii et see ta on: kapten ja komandör, kes nüüd tegeleb hobidega – mille hulka kuulub ka väikelaevajuhtide õpetamine.

 

 

 

Erki

Erki Tulk            

3000-se ja suurema kogumahutavusega laeva vanemtüürimees

Peale pikki aastaid meresõitu erinevatel ookeanidel kaubalaevadega oli aeg mere-elu vahetada pere-elu vastu ning asuda kaldale tööle. Alates 2005. aastast on hõivatud südamelähedase merendusega Veeteede ametis laevaliiklust juhtides ning samal ajal erinevaid täiendkoolitusi tehes ja põhiliselt väikelaevajuhte välja õpetades.

 

 

Romet Metsa       

500-se ja suurema kogumahutavusega laeva vahitüürimees

 

Merd kündes maakerale tiiru peale teinud tüürimees otsustas kiired laevad vahetada rahulikuma kaldateenistuse vastu ning tänasel päeval võib öelda, et kui just paadiga merel pole siis teeb palgatööd Veeteede ametis laevaliiklusel kätt pulsil hoides.

 

Triin

Triin Saks

Mootoriga ja/või purjedega väikelaeva kogupikkusega kuni 24 meetrit merel ja sisevetel piiranguteta väikelaeva juht

Aastaid väikelaevade ja merendusega seotud Triin hoiab õigel kursil koolitusega seonduvat ning rikub pidevalt reeglit “naine laevas, laev põhjas” – sest talle meeldib rohkem lõunas, kui põhjas seilata. Ning ilma Triinuta oleks meie meeskond meremeestele kohaselt pidevalt kreenis.

Õpilased arvavad meist

Kristjan Penu
Kristjan Penu
2024-05-02
Paadiluba.ee´s koolituse läbimine oli igati positiivne kogemus, mis viis täpselt sihitud tulemuseni.
Gert Purje
Gert Purje
2024-04-30
Palju huvitavaid uusi teadmisi tänu headele koolitajatele. Nii teooria kui ka praktika olid väga hästi korraldatud ning andsid juurde kindlustunnet merel edukalt hakkama saamiseks.
Felix S
Felix S
2024-04-29
Teie meeskond on musternäidiseks sellest, kuidas koolitusi meeldejäävalt ja põnevalt läbi viia. Materjal on esitatud selgelt, kasutades näiteid, loogikat ja huumorit, mis muudab õppimise lihtsaks ja arusaadavaks. Kui keegi kaalub koolitusel osalemist, siis soovitan seda kindlasti teha. Au ja kiitus.
Kõik arvustused Kõik arvustused