Tiimi liikmed

OlevOlev Tõnismaa    

3000-se ja suurema kogumahutavusega laeva kapten

Peale maadeavastamise paljudel erinevatel laevadel (kuivlasti – , konteiner-, Ro-Ro ehk veerekauba-  ja reisilaevad) otsustas kodumaal oma kogemusi ära kasutada ning töötab juba 10 aastat vanem-merelootsina Tallinna ja Muuga sadamates, jagab oma teadmisi laevaehitusest ning manööverdamisest ka Mereakadeemias. Lisaks jõuab ta veel Veeteede ametis töötades laevaliiklusel silma peal hoida. Kokkuvõttes on diagnoosiks “ravimatu meremees”.

Jaak

 

Jaak Tulk   

3000-se ja suurema kogumahutavusega laeva kapten

Aastakümneid kaptenina töötanud, millest pool aega möödus kaugetel meredel ja ookeanidel seilates, pool aga Läänemerel, Eesti merepiiri valvates ning merehätta sattunuid otsides ja päästes. Nii et see ta on: kapten ja komandör, kes nüüd tegeleb hobidega – mille hulka kuulub ka väikelaevajuhtide õpetamine.

 

 

 

Erki

Erki Tulk            

3000-se ja suurema kogumahutavusega laeva vanemtüürimees

Peale pikki aastaid meresõitu erinevatel ookeanidel kaubalaevadega oli aeg mere-elu vahetada pere-elu vastu ning asuda kaldale tööle. Alates 2005. aastast on hõivatud südamelähedase merendusega Veeteede ametis laevaliiklust juhtides ning samal ajal erinevaid täiendkoolitusi tehes ja põhiliselt väikelaevajuhte välja õpetades.

 

 

Romet Metsa       

500-se ja suurema kogumahutavusega laeva vahitüürimees

 

Merd kündes maakerale tiiru peale teinud tüürimees otsustas kiired laevad vahetada rahulikuma kaldateenistuse vastu ning tänasel päeval võib öelda, et kui just paadiga merel pole siis teeb palgatööd Veeteede ametis laevaliiklusel kätt pulsil hoides.

 

Triin

Triin Saks

Mootoriga ja/või purjedega väikelaeva kogupikkusega kuni 24 meetrit merel ja sisevetel piiranguteta väikelaeva juht

Aastaid väikelaevade ja merendusega seotud Triin hoiab õigel kursil koolitusega seonduvat ning rikub pidevalt reeglit “naine laevas, laev põhjas” – sest talle meeldib rohkem lõunas, kui põhjas seilata. Ning ilma Triinuta oleks meie meeskond meremeestele kohaselt pidevalt kreenis.

Õpilased arvavad meist

Raina Jüris
Raina Jüris
2023-09-27
Intensiivne ja asjalik - kursust viivad läbi oma ala spetsialistid, kogenud meremehed!
Hindrek Vain
Hindrek Vain
2023-09-27
Kõik korraldatud sujuvalt. Teoreetilised teadmised väga loogiliste näidetega illustreeritud. Esitatud küsimused saavad kõik vastatud kuna kursuse eestvedajatel on väga pikk praktiline kogemus. Kindlasti soovitan.
Alar Piip
Alar Piip
2023-09-26
Väga meeldiv ja sõbralik seltskond . Zoomis väga hea seletus ja näited millega meeldejäämiseks midagi seostada . Minu poolt max punktid ! Pole ühtegi asja mis poleks meeldinud !
Remo Jõeorg
Remo Jõeorg
2023-09-25
Paremat koolitust ja loategu annab otsida! Meekond on nii hea, et motiveerib auto maha müü ja paadiga tööl käima !
Raimo Noormaa
Raimo Noormaa
2023-09-25
Tasemel koolitus, soovitan.
Ree Teinberg
Ree Teinberg
2023-09-25
Erki on suurepärane koolitaja ja aitab luua seoseid, mis on abiks mahuka teooria omandamisel! Oli tore!
risto tamm
risto tamm
2023-08-15
Võimas!
Getter Klemets
Getter Klemets
2023-08-14
Superhea kogemus! Nii huvitavad ja hästi ja meeldejäävalt seletatud loengud!
Kõik arvustused Kõik arvustused